Zájmové kroužky DDM

Dům dětí a mládeže při základní škole připravuje pro školní rok 2017/2018 nabídku zájmové činnosti pro děti našeho města a blízkého okolí. V letošním roce jsme nabídli 28 zájmových útvarů, v nichž chceme pokračovat a rozvíjet dovednosti dětí i v novém školním roce. Podle provedeného průzkumu mezi žáky je největší zájem o sportovní a pohybové aktivity jako je kopaná, sebeobrana, florbal, volejbal, mažoretky. Objevily se i návrhy pro nové kroužky: gymnastika, atletika, lukostřelba a tanec. Proto hledáme nové vedoucí. Pokud máte zájem s námi spolupracovat a věnovat svůj volný čas dětem, hlaste se v sekretariátu školy nebo na tel.čísle 352 683 135. Předpokladem pro vedení zájmového kroužku je střední vzdělání a pedagogické minimum.

Jana Tomsová, vedoucí DDM