Týden plný zábavy

V době jarních prázdnin jsme pro děti připravily od pondělí do pátku zajímavé výlety. Jeli jsme si užít super adrenalinovou zábavu do nově otevřené hi-tech Arény.  Nejmodernější vybavení, parádní ozvučení, které perfektně ladí s hudebními motivy (Star Wars, Mortal Kombat, Queen Flash Gorden aj.). Laser Game je super zábava 21. století, která baví malé i velké po celém světě. Pronajali jsme si zimní stadion v Chebu, abychom si zabruslili. Dováděli jsme v dětském centru Hopa hopa. Zahráli si bowling a fotbal pool, někteří z nás to hráli poprvé. Závěr týdne patřil exkurzi ve sklárně Moser. Věhlas sklárny je založen na řemeslném umění mistrů sklářů, brusičů, malířů a rytců. Každé dílo Moser je 100% ukázkou mistrně zvládnuté ruční práce. Stejně jako před více než 160 lety, Moser zůstává exkluzivní manufakturou. Díky výhradně ruční práci sklářských mistrů je každá moserovská číše, váza nebo jiný objekt skutečným originálem. Nadaný český rytec Ludwig Moser vdechl život křišťálu Moser a okouzlil jím svět. Tečkou na závěr týdne byla návštěva Vánočního domu.  I když není čas Vánoc, uvnitř zámku to voní cukrovím a vše je nádherně vánočně vyzdobeno. Je zde několik metrů vysoký vánoční strom ozdobený 6480 světýlky, které rozzáří pohled každého návštěvníka, ručně malované ozdoby, nádherné dekorace, usměvaví sněhuláci, něžní andílci, blikající světýlka a hořící svíčky. Nás ohromila výstava medvědů, počet 12 800 kusů bude zapsán do Guinnessovy knihy rekordů. Nejen zraky dětí uchvátí kouzelné městečko, jež je ve Vánočním domě vystavěno, a které vypadá, jako by bylo vytrženo z reálného světa. Krásně ozdobené domečky, impozantní kostelíky, zářivé pouliční lampy, ledové kluziště se skotačícími dětmi, tančící páry, veselí na kolotočích.

Jsme rády, že děti využily nabídku a prožily s námi týden plný zábavy.

Jana a Verča, DDM