Novoroční discgolfový turnaj

2. ledna 2022 proběhla první letošní akce DDM, Discgolfový turnaj v Dolním Žandově.

V krásném počasí se sešlo 16 hráčů na školní zahradě ZŠ v Dolním Žandově . Přivítalo nás volně přístupné discgolfové hřiště pro děti a začátečníky s deviti pevnými koši, lanové prolézačky, hasičské prvky a zastřešená dřevěná pergola. V tomto prostředí jsme se naučili číst popisky jednotlivých hodů, jak házet na dálku, jak zapisovat na karty. Poučné i zábavné odpoledne mělo velký úspěch zejména u těch, kteří se s tímto sportem potkali poprvé. Je to skvělá venkovní volnočasová aktivita.

K pohodě přispěla i účast ligových hráčů z discgolfového týmu z Chebu, kteří se s námi podělili o své nadšení a zkušenosti ze soutěží.

Děkujeme všem hráčům i rodičům za kladný přístup a sportovní kamarádské chování při nové činnosti.

Těšíme se na další velikonoční turnaj. To už budeme ostřílení hráči. Tak at´ to lítá!

Za kolektiv pracovníků DDM Jana Špačková.