DEN ŠKOLNÍKA

Dne 26. září se pod taktovkou Hrdé školy a DDM uskutečnila první akce letošního školního roku, do které se zapojilo 102 účastníků.

Den Školníka je novinkou a byl pozitivně přijat dětmi i pracovníky školy.

Od časného rána děti nosily panu školníkovi obrázky, dopisy, básničky a další dárečky. To vše jako poděkování za jeho práci pro školu. Pozornost dětí byla velmi milá, spontánní až dojemná.

Vzhledem k jeho příjmení byl použit i lehký humor v textu transparentu, který pana školníka pobavil.

Dárky a transparenty jsme vyzdobili školníkův kabinet, aby si tento zážitek dlouho pamatoval.

Bylo to pěkné zpestření školního dne a zároveň ocenění pracovníka, který je důležitou součástí školy.

Všem děkujeme za účast a těšíme se na další akce!

Kolektiv pracovníků DDM