Dopravní odpoledne 6. října s PČR

Dne 6. října proběhlo Dopravní odpoledne jako příprava na soutěž mladých cyklistů. 52 účastníků si vyzkoušelo jízdu zručnosti, ve které byl slalom, přejezd nerovné překážky, průjezd omezeným prostorem a přesné zastavení. Dále test pravidel silničního provozu, ve kterém byli nejúspěšnější z mladších žáků: Charvátová E., Trepáková A., Svoboda D., Soukup Z. a ze starších žáků: Nováček T., Dohnalová K. a Fiedler J. Třetí stanoviště zajišťovala dopravní policistka, kde si děti mohli  vyzkoušet chůzi  s brýlemi navozujícími stav opilosti a stav únavy. Účastníci dostali za účast od policistky drobné odměny. Děkujeme školním družinám a  všem dalším zúčastněným. Zároveň oceňujeme velkou účast rodičů, kteří aktivně podporovali své děti.