Jarní prázdniny v DDM  Kynšperk nad Ohří

Ve dnech 12. – 16. 2. 2024 proběhl v DDM Jarní příměstský tábor

Celkem 40 přihlášených dětí naplnilo tábor již na konci ledna.

Připravili jsme spoustu činností, které se každý den střídaly.

Sportovní dopoledne, odpoledne s papoušky z projektu „ Papoušci do škol“, vyrábění budky ve školních dílnách, výroba jmenovky na dveře nebo kouzla a čáry s kouzelníkem. Velký úspěch měl herní den v TOPGUN LASER GAME, kde mezi sebou soutěžily týmy i jednotlivci při hudbě z Hvězdných válek.

Poslední den proběhl pěší výlet do Odravy s hledáním pokladu. V Odravě nám pracovnice obecního úřadu poskytly prostor k odpočinku, uvařily dětem čaj, provedly nás obecní knihovnou a umožnily na hřišti opéct buřty. Pro přípravu úkolů na cyklostezce bylo nutné získat povolení k vjezdu vozidla. I toto bylo kladně vyřízeno.

Den i celý tábor byl zakončený nalezením pokladu a opečením buřtů. I přes vysokou nemocnost dětí, se uskutečnily všechny plánované akce, na které byli přizváni i všichni náhradníci.

Děkujeme zaměstnancům obecního úřadu v Odravě za vstřícnost a ochotu, dále p. Doubkovi za kouzelnický program, asistentkám pedagoga p. Nováčkové, p. Vágnerové, p. Ladányi, p. Zemanové a p. Kmoškové  za jejich spolehlivost a přístup k dětem.

Těšíme se na další akce.

Za pracovníky DDM Jana Špačková