Dívka roku 2013 - vítězky

Svoji vítězku má základní kolo soutěže Dívka roku 2013, které se konalo v sobotu v Kynšperku nad Ohří. Stala se jí Daniela Jirsová. Druhé místo připadlo Štěpánce Knichalové a třetí Nikole Ondráčkové. Ta si současně vybojovala prvenství v anketách Miss sympatie Kynšperského zpravodaje a Miss Sokolovského deníku. Za to od redakce dostala dárkový poukaz na večeři v hodnotě 500 korun v sokolovském Steak Baru George. Svoji favoritku vybírali také žáci kynšperské základní školy. Ti za Miss sympatie zvolili Hanku Vojákovou, která získala kabelku. Všechna děvčata si z této soutěže odnesla nejen neopakovatelné zážitky, ale spoustu dárků, které do soutěže věnovali sponzoři. Tímto jim mnohokrát děkuji. Soutěž se tentokrát nesla ve stylu muzikálové Pomády. Show byla plná hudby, tance a zpěvu.

Děkujeme MKS Kynšperk nad Ohří a poskytnutí kinosálu a obětavou pomoc.

Za celý tým Jana Tomsová