Vyhráli jsme krajský přebor

Stalo se již tradicí, že členové turistického kroužku poměřují své znalosti a schopnosti se svými vrstevníky v turistickém závodě. Letošní mistrovství a přebor Karlovarského kraje se konalo 20. 4. v Bukovanech. Vyjeli jsme závodit a obhajovat skvělý loňský výsledek. Letošní tratě vedly místy zarostlým, jinde zas rozbahněným lesem, a tak zcela prověřily fyzickou přípravu každého závodníka. Závodu se zúčastnilo osm oddílů a náš tým svou výhru v soutěži družstev z loňského roku obhájil. Ovládli jsme i soutěž jednotlivců. Dobře si vedli i naši nováčci.

Zde jsou výsledky soutěže jednotlivců:

Magdaléna Wagnerová - IV. B 1. místo nejmladší žákyně
Petra Zemanová - IV. B 2. místo nejmladší žákyně
Pavel Marek - IV. A 2. místo nejmladší žáci
Dominik Daniš - IV. A 3. místo mladší žáci
Kristýna Nováková - IV. B 3. místo nejmladší žákyně
Adéla Nováková 2. místo mladší žákyně
Marie Wagnerová 1. místo mladší žákyně
Pavel Bjalončik - V. A 1. místo mladší žáci
Robert Eisenmann - VII. B 3. místo starší žáci
Vilém Dušek - VIII. B 1. místo mladší dorostenci

Všem závodníkům blahopřeji k zisku medailí, postupu do celorepublikových soutěží a děkuji za vzornou reprezentaci školy. Již na začátku května přivítáme v naší škole závodníky z celé republiky a věřím, že se mezi nimi neztratíme.

Vojtěch Wagner