Turistický kroužek běží Český pohár

Žáci naší školy a členové turistického kroužku se i v letošním školním roce účastní běžeckého závodu. Tentokrát se opět probojovali mezi nejlepší. Ve druhém kole série Českého poháru, který se konal v Plzni, obsadili:

Magdaléna Wagnerová  2. místo

Adéla Nováková 7. místo

Vilém Dušek 12. místo

Marie Wagnerová 13. místo

Třetí závod série Českého poháru se konal 18. května v Ivančicích u Brna. Po vydatných deštích čekala závodníky náročná trať, na které se sešlo více než tři sta závodníků z celé ČR. Zde jsou naše výsledky :

Magdaléna Wagnerová 4.B  nejmladší žákyně 1. místo
Dominik Daniš 4.A nejmladší žáci 9. místo
Marie Wagnerová  6. ročník mladší žákyně 2. místo
Adéla Nováková  6. ročník mladší žákyně 19. místo
Robert Eisenmann 7.B  starší žáci 19. místo
Pavel Bjalončik 5.A mladší žáci 13. místo
Vilém Dušek  8.B mladší dorostenci 12. místo

Někdy o výsledném pořadí rozhodují i sekundy, a tak jsou výsledná umístění opravdu potěšující. Po tomto výkonu skončil náš tým na 7. místě mezi více než třiceti oddíly z celé republiky, což je zatím náš nejlepší výkon v soutěži družstev.

Všem děkuji za vzornou reprezentaci naší školy, blahopřeji k dosaženým výsledkům a do posledních závodů držím palce.

Vojtěch Wagner, vedoucí kroužku