Krásný úspěch malých gymnastek

Začínající jaro oslavily naše malé gymnastky vynikajícím úspěchem.

Nejprve v pátek 13. 3., družstvo, ve složení Natálka Vlčková, Julča Šeflová, Natálka a Lucka Zadražilovy, Leontýnka a Barča Matouškovy, nečekaně vyhrálo okresní kolo školních družstev. Velmi náročné disciplíny: prostná-akrobacii, hrazdu a lavičku zvládly na jedničku a s přehledem vyhrály před týmy ze základních škol z Březové a Horního Slavkova.

Navrch ještě Natálka Vlčková získala v jednotlivcích 2. místo a Julča Šeflová 3. místo. Družstvo si zajistilo postup do krajského finále.

Do krajského finále se dostala vynikající družstva z okresů Cheb, Sokolov a Karlovy Vary. Naše holky však podaly opět skvělý výkon a skončily na vynikajícím 3. místě.

Odměnou jim byly krásné medaile, diplomy, pohár a poděkování paní ředitelky za reprezentaci Základní školy Kynšperk nad Ohří.

R. Šefl