Úroda z naší zahrady

Dozrála jablíčka a děti se už těšily na to, které jablko bude to nejkrásnější. Na prvním stupni soutěžilo 73 jablek, na druhém stupni žáci kromě jablek přinesli i dýně a ořechy.

Letos měly děti při hlasování velmi těžký úkol. Jablka hrála všemi barvami, malá, střední i ta velká jakoby prosila: „vyber si mě“.

Nakonec bylo takovéto pořadí s minimálními rozdíly: první místo obsadila Valentová Adéla ze III. B, druhé Lukáčová Klára z I. C a třetí Titěra Jiří z II. B.

Na druhém stupni první místo obsadila okrasná dýně Elišky Kmoškové z  V. A,  druhé místo obsadila okrasná dýně Nely Slámové z IX. A, třetí místo obsadilo jablko Noemi  Krejčí z VI. A.

Všechny děti, které se soutěže zúčastnily, byly pochváleny a kromě svého jablíčka si odnesly i sladkou odměnu. Děkujeme všem rodičům, které podpořili své děti. Přejeme všem krásný podzim.

Mgr. Hana Fogatošová, pí.uč. Olga Tomčíková