Sportovní gymnastika 2017

Velmi úspěšně si vedly naše žákyně ve sportovní gymnastice. V okresním kole si obě družstva (starší i mladší žákyně) druhým místem vybojovala postup do krajského kola. Mezi jednotlivci navíc Natálie Vlčková obsadila 2. místo a Lucie Zadražilová skončila třetí.

Krajské kolo bylo neméně úspěšné. Zisk stříbrné (starší) a bronzové (mladší) medaile v týmech podtrhla druhým místem Lucie Zadražilová v kategorii mladších žákyň a Natálie Vlčková třetím místem mezi staršími (navíc těsně pod stupni vítězů skončila čtvrtá Julia Šeflová).

Obě úrovně soutěže měly vysokou sportovní kvalitu a příjemnou atmosféru. Poděkování patří trenérům p. Krausové, p. Műhlradovi a p. Mráčkovi za přípravu a rodičům p. Šeflovi a p. Matouškovi za podporu.

Družstvo starších dívek – Julia Šeflová, Natálie Vlčková, Natálie Zadražilová

Družstvo mladších dívek – Šarlota Matoušková, Leontýna Matoušková, Lucie Zadražilová