Velmi dobře si letos vedli naši žáci v okresním kole atletického čtyřboje v Chodově.

Družstvo starších žáků (Jiří Žofčin, Václav Vaňura, Daniel Nerad, David Lautenbach) zůstalo těsně pod stupni vítězů a obsadilo 4. místo. Mezi jednotlivci se v celkovém pořadí na stupně vítězů prosadil Jiří Žofčin, který si v konkurenci šedesáti soupeřů vybojoval stříbrnou medaili (zejména díky druhým místům na 60m – 8,10s a skoku vysokém – 155cm).

Mladší žáci příliš nezaostali za svými staršími kolegy a díky vyrovnanosti celého týmu jim nakonec patří pátá příčka mezi dvanácti školami našeho okresu. V závěrečné disciplíně čtyřboje (běh na 800m) dokonce získali v součtu nejvíce bodů ze všech zúčastněných družstev. Na pěkném výsledku se podíleli: Mikuláš Bešta, Matěj Vaňura, Jan Radl a Vladimír Polskoj.

Všichni žáci si za výkony, bojovnost a reprezentaci školy zaslouží velkou pochvalu.

Mgr. Pavel Procházka