Úspěch v soutěži „Logická olympiáda“

Žákyně naší školy, Michaela Lukáčová z V. A,
postoupila do krajského kola Logické olympiády.

Gratulujeme a přejeme hodně štěstí v krajském semifinále!

Žákyně naší školy, Michaela Lukáčová z V.A, postoupila do krajského kola Logické olympiády. Gratulujeme a přejeme hodně štěstí v krajském semifinále, které se koná 3. listopadu!

Logická olympiáda je soutěž, kterou pořádá Mensa Česká republiky. Jedná se o logické úlohy, jejichž řešení vyžaduje samostatný a kreativní přístup.  Nejde zde o naučené znalosti, ale o schopnost samostatného logického uvažování. Základní kolo probíhá formou on-line testu. Nejlepší řešitelé pak postupují do krajského kola. Tato aktivita souvisí s péčí o nadané žáky na naší škole a v příštím školním roce bude poradenské pracoviště oslovovat rodiče žáků s informacemi o této soutěži. Více informací najdete na www.logickaolympiada.cz.

Mgr. Veronika Zemanová, školní psycholožka