Krajské kolo ve sportovní gymnastice

Starší žákyně a starší žáci se zúčastnili krajského kola ve sportovní gymnastice, které se konalo na Březové. Naše děvčata (Natálie Vlčková, Natálie Zadražilová, Kateřina Radlová a Anna Drahokoupilová) se v silné krajské konkurenci umístila na 5. místě.

Výrazný individuální úspěch si připsala Natálie Vlčková, která získala bronzovou medaili.

Družstvo chlapců (Marek Klier, Václav Havlík, Lukáš Lodr, Daniel Nerad) zopakovalo umístění z okresního kola a skončilo druhé, tentokrát s minimálním odstupem na vítězný tým. Stejné pořadí patřilo mezi jednotlivci i Marku Klierovi.

Díky tomuto výsledku a shodě příznivých událostí se naši žáci mohou zúčastnit republikového finále v Praze, které se koná 6. dubna.

Všem našim gymnastkám i gymnastům patří velká gratulace a poděkování za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Pavel Procházka a Mgr. Eva Slavíková