Nejkrásnější  jablko

V loňském roce bylo velmi teplé léto, všechno ovoce dozrálo dříve. Letos naše zahrady postihla jiná kalamita. Většina květů na jaře pomrzla. Proto jsme se rozhodli vyhlásit tentokrát výtvarnou soutěž „Nejkrásnější jablko“.

Vyučující vybrali 36 prací, ze kterých porota vyhodnotila a rozdělila práce do tří kategorií: l. přípravný ročník a první třídy, 2. druhé a třetí třídy, 3. čtvrté a páté třídy.

První kategorie:

1. Julie Kolářová                     PT

2. Magdalena Stelmachová       PT

3. Maxim Sychra                     PT

Druhá kategorie:

1. Barbora Hrdličková             II. A

2. Lukáš Trefil                         III. A

2. Lukáš Cekov                       III. A

3. Matěj Jirásek                        III. A

Třetí kategorie:

1. Petr Roubal                         IV. C

2. Viktorie Vlasatá                   IV. C

Na druhém stupni se soutěže zúčastnili žáci sedmých ročníků a VI. D. Na prvním místě se umístila práce Kateřiny Kluchové (7. B), na druhém místě se umístila práce Veroniky Hruškové (7. A), na třetím místě se umístila práce Leny Vodrážkové.

Všechny děti, které se soutěže zúčastnily, dostaly malou odměnu. Děkujeme jim za snahu a preciznost.

Olga Tomčíková a Mgr. Hana Fogatošová