Turistický kroužek na závodě Českého poháru

Trojice našich závodníků vyrazila na poslední postupový pohárový závod v běžeckých turistických závodech. Přijeli jsme do Suchdolu nad Lužnicí, malého vodáckého ráje v jižních Čechách, kde na nás čekal miniautobus pořádajícího oddílu a odvezl nás do Rapšachu ke státní hranici s Rakouskem. Je to krásné malé místo, kde máme poslední šance zabodovat a případně postoupit do finálového mistrovského závodu. Počasí zahrozilo dvěma bouřkami, ale ráno na startu už zase krásně svítilo slunce. Naše trojice závodníků vyběhla s na trať s elánem a rozhodnutím, nedat soupeřům nic zadarmo. Po doběhu nastala dlouhá chvíle čekání na výsledky. A jak to dopadlo?

Maruška Wagnerová - nejml. žákyně 2. místo

Magdalena Wagnerová – nejml. žákyně 10. místo

Vilém Dušek - starší žáci 13. místo

V soutěži družstev jsme skončili na 11. místě.

Pořád se zlepšujeme, ale na soutěž družstev je nás málo. Před námi už je jen mistrovství České republiky a konečné pohárové výsledky.

Zde se můžete podívat na obrázky z průběhu závodu tak, jak jej zachytili pořadatelé.

Vojtěch Wagner