Sportovní odpoledne ve ŠD

Ve čtvrtek 23.5. jsme připravily pro děti Sportovní den, který se konal na školním hřišti. Kupodivu se objevily děti, které sportování odmítaly. Ale nakonec vše dobře dopadlo, všechny děti se zapojily a navíc byly moc šikovné.

Soutěžilo se v běhu na 100m, který vyhrála Adéla Bilinčuková a Matyáš Adlof, poté ve skoku dalekém, kde nejlépe uspěla Lucie Kokešová a Marek Kareš. Další disciplíny byly kolíky, hod na cíl a chůze s míčkem. U těchto disciplín dostávaly děti body, ale i mínusové.

Celkové umístění bylo mile překvapující:

1. místo  Marek Kareš

2. místo  Dominik Prgin

3. místo  Martin Hudský

Z děvčat si odnesla  1. místo  Lucie Kokešová

2. místo  Adéla Bilinčuková

3. místo  Valentýna Kopperová

Děti moc překvapily, hlavně děvčata. Kdyby se soutěžilo dohromady (chlapci a děvčata), děvčata by chlapce hravě strčila do kapsy.

Celé odpoledne převládala skvělá a usměvavá nálada. Děti si to moc užily a už se těší, až se bude soutěžit znovu.

Jeden z mých zážitků z odborné praxe ve školní družině.

Michaela Šubová a cv.vych. H. Soukupová