Výlet se ŠD

V neděli 11.12. 2022 připravila školní družina výlet pro děti (nejen družinové)  do Plzně.

Nejprve jsme navštívili svíčkárnu Rodas. Zde si všichni nazdobili svíčky vč. pole-vy Starwax pod dohledem lektora a vyrobili vylitím vosku do skořápek od oře-chů plovoucí svíčky. Nakonec naplnili sáček mořskou koupelovou solí s esenciálními oleji (výběr ze 7 druhů). Ten, kdo ještě měl zájem si mohl zakoupit v přilehlém obchůdku další druhy svíček, von.esencí, mýdel či podobného zboží.

Pak jsme přejeli k Techmanii Science Centru. Zde jsme společně navštívili Planetárium a projekci filmu 2D 3-2-1 Start. Po svačině následovala volná pro-  hlídka  interaktivní expozice s využitím všech smyslů člověka. Někteří z nás také shlédli představení fyzikální show Tekutý dusík. Den rychle ubíhal a najednou byl čas odjezdu. Většině se zdálo, že toho co ještě neviděli či neprozkoumali ještě hodně zbývá, no, ale to zase až příště.

Soukupová Hana vedoucí vychovatelka