Vernisáž ŠD

Ve čtvrtek 27. 4. 2023 měla školní družina velký den, jelikož jako každý rok se konala vernisáž, kde se vystavovaly práce dětí.

Letošní výstava má název Krásný rok ve školní družině. Jsou zde k vidění práce všech dětí, které letos navštěvují školní družinu.

Letošní výstava měla opět velkou účast a děti dostaly od svých rodin úžasnou podporu. Také sem byli přizváni klienti z DS z Dolních Pochlovic, kteří se též zúčastnili.  Na zahájení výstavy si každé oddělení připravilo krátké vystoupení, kde děti zpívaly za doprovodu paní vychovatelky Soukupové, tančily, nebo říkaly básničku, kterou si samy vymyslely za pomocí paní vychovatelky Vágnerové. Děti také upekly koláče, které posloužily jako občerstvení na vernisáži. Byly moc dobré, a proto nezbyl ani jeden kousek.

Vernisáž se povedla a měla velký úspěch. Už se těšíme, co děti vyrobí příští rok.

Pochvalu dostali všichni zúčastnění.

Za školní družinu vychovatelka H.Soukupová