2. návštěva u seniorů

Na druhou návštěvu v domě seniorů se děti moc těšily. Konala se ve středu 15.11. a zúčastnilo se nás 19. Opět na nás senioři čekali a bylo připravené společné vyrábění. Téma bylo podzimní a materiál vesměs přírodní. Atmosféra příjemná a klidná. Mile nás překvapil neobvyklý obyvatel jménem Edík. Je to kocour a to pěkný krasavec.  Všude si vykračuje, když má náladu, nechá se pohladit a nejraději ze všeho prý jezdí výtahem. Vymezený čas rychle utekl a my se rozdělili zase na skupiny a postupně odjížděli. Aktivační pracovnice měli pro děti opět nachystanou dobrůtku a tak hurá domů a těšíme se zase na příště.

H.Soukupová a děti z 1.oddělení