Advent v V. B

Adventní čas jsme si užili. Začalo to akcí Zpívání u stromu, které se kvůli počasí letos konalo v kině. Pár dní na to nás ve škole navštívili čerti, andělé a Mikuláš. Nejvíc jsme se ale těšili na konec roku, na který jsme se společně připravovali. Udělali jsme si krásné svícny na lavice, ozdobili vánoční stromeček, připravili drobné dárky. Povídali jsme si o starých vánočních zvycích a tradicích u nás i v anglicky mluvících zemích. Také jsme navštívili místní kostel a prohlédli si betlém. Předvánoční čas nám tak velmi uběhl a my se už těšili na vánoční prázdniny.

Žáci 5. B, TU, AP