Oslavy 100. výročí naší republiky v 5. B

Na toto kulaté výročí jsme se připravovali už několik dní dopředu. Měli jsme za úkol zjistit co nejvíce informací o našich prezidentech. Většina z nás zapátrala na internetu, někteří přinesli zajímavé knihy. Z připravených materiálů jsme potom dělali přehledné informační panely a získali tak pěkný přehled o všech našich prezidentech. Na Den otevřených dveří na naší škole dne 26. 10. jsme uspořádali ve třídě výstavu našich prací. K  dobré náladě přispěl i pan řezbář, který nám přinesl ukázat něco ze své práce a prakticky ukázal práci se dřevem. Někteří z nás si to i mohli vyzkoušet. Takový pátek se nám ve škole moc líbil.

Žáci 5. B, TU a AP