Preventivní dny 6.B

Žáci 6. B se na konci listopadu zúčastnili preventivních dnů, které byly realizovány v prostorách školy a jejího okolí. Cílem těchto dnů bylo lépe se poznat v kolektivu třídy, zapojit se do společenských her, naučit se vzájemně komunikovat a tolerovat se.

Metodička prevence Mgr. Marie Kaiserová, která tyto dny zaštiťovala, přiblížila dětem termíny, které s prevencí na škole úzce souvisí.  Do aktivit byly zapojeny i třídní učitelka Mgr. Pavlína Čábelková a asistentka pedagoga Jana Nováčková.

Všichni jsme si pobyt moc užili a věřím, že nám všem byl velkým přínosem do budoucna.

Mgr. Pavlína Čábelková