Dne 13. května proběhla první část Dílniček pro předškoláky. Děti poznaly naši školu zase o trochu blíže. Téma dnešního odpoledne bylo Trpaslíci na zahradě a Trpaslíci na hřišti. Z důvodu nepříznivého počasí se program uskutečnil v tělocvičně a ve třídě. Dětem se zábavné aktivity moc líbily, což prozrazují i naše fotografie.
Těšíme se na druhé setkání - 20. května od 15.00 hodin.
Tímto zdravíme děti, které se dnes nemohly zúčastnit, protože jsou nemocné nebo jim to dnes prostě nevyšlo. Jistě se potkáme příští středu.
Tým učitelů