V pátek 22. května si III. B užila poznávací výpravu. Cíl výuky bylo uplatnit získané vědomosti v praxi při určování přírodnin v lese i mimo něj. Žáci pracovali ve skupinách, které si sami vytvořili a písemně zpracovávali zadané úkoly. Užili jsme si hodně legrace a podrobně jsme se seznámili s okolím našeho města. Všichni žáci pracovali se zájmem a s nadšením. Počasí se vydařilo a odměnou nám bylo posezení v penzionu Čertův mlýn. Všichni žáci, kteří se akce zúčastnili si zaslouží obrovskou pochvalu za chování a vypracované úkoly.