S blížícím se Dnem matek se děti z oddělení ŠD III a ŠD IV. pustily do tvoření milého překvapení pro své maminky. Tentokrát vyráběly „srdíčkovou květinku“, kterou chtěly poděkovat za lásku, péči a každodenní starostlivost. Z barevného papíru vystřihovaly srdíčka, která následně skládaly do květiny. Nechyběl text, který nalepovaly dovnitř květiny. Každý výrobek byl originál a vznikal s opravdovou snahou udělat maminkám radost. Hotové výrobky si děti odnášely domů s úsměvem a těšily se, až své maminky v den jejich svátku překvapí vlastnoručně vyrobeným dárkem. Věříme, že srdíčkové květiny udělaly radost a potěšily každou maminku.