Krajská soutěžní výstava v kostelní Bříze

Ve dnech 15. a 16. října proběhla v chovatelském areálu v Kostelní Bříze krajská soutěžní výstava mláďat králíků a holubů.

Při této příležitosti byla naše ZŠ v Kynšperku nad Ohří požádána o vypracování výtvarných prací s tématikou chovu drobného zvířectva.

Zapojila se celá řada tříd i školní družina. Obrázky byly opravdu zdařilé. Všechny byly dopraveny do Kostelní Břízy a vystaveny v místním chovatelském areálu. Každý návštěvník výstavy měl možnost si výtvarné práce prohlédnout.

V závěru této akce provedl výstavní výbor vyhodnocení dětských prací a 16. 10. 2011 ocenil ty nejlepší.

Předávání cen proběhlo přímo v chovatelském areálu za účasti dětí i jejich rodičů. Děti byly odměněny poháry a diplomy. Všichni ostatní pěkným počasím, pohodou a příjemnou atmosférou, kterou tento den přinesl.

Chceme touto cestou poděkovat ZO ČSCH v Kostelní Bříze, jmenovitě p. Neubauerovi, za to, že nám bylo umožněno zúčastnit se této akce. A pokud to bude možné, nabízíme spolupráci i v dalších letech.

Oceněné děti:

Pohár:  Lucie Boudová, Kateřina Kocová, Adéla Jelínková,

Diplom:

Tereza Zachulová, Michaela Lisá, Michael Zima, Veronika Nováková, Michaela Svobodová, Hanka Phan Thi Hong, Lucie Sommerová, K. Kordačová, Radek Lukáč, Vojtěch Šumpela, K. Lukáčová, Tomáš Zelenka, Regina Wirlová, Christopher Koch, Miroslava Arceová, Martin Kdolský, Adéla Arwayová, Kristýna Vlčková, Martin Hámor, Adéla Tothová, Štěpán Šašek, Natálie Vlčková, Filip Jánošík, Katka Paulíčková, Pavlína Špinarová, Ondřej Zolotar, Terezka Šebestýnová, Denis Döllner

Za základní školu J. Havlíčková a M. Procházková