„Svět je nádherná kniha, ale nemá cenu pro toho, kdo neumí číst.“ Carlo Goldoni
zpět

Pohár rozhlasu

Velmi úspěšně si vedli naši žáci na letošní poslední sportovní soutěži základních škol, kterou byl atletický Pohár rozhlasu na stadionu v Sokolově. V náročných podmínkách (chladno a trvalý déšť) a konkurenci 12 týmů předvedlo naše družstvo bojovný a kolektivní výkon a v napínavém závěru si vybojovalo 3. místo. Mezi velké opory týmu patřili Daniel Nerad (2. místo ve vrhu koulí a 5. místo ve výšce) a Jan Radl (bronzový ve výšce – 157cm a sedmý v běhu na 1500m, který musel díky chybě pořadatelů absolvovat úplně sám a i přesto zaběhl parádní čas). Na předních příčkách ve svých disciplínách se umístili také Václav Havlík (4. místo ve vrhu koulí) a Petr Nguyen v dálce (5. místo - 488cm). I ostatní předvedli výborné výkony a vylepšovali si navzdory nepříznivým podmínkám osobní rekordy.

Složení týmu: Daniel Nerad, Jan Radl, Václav Havlík, Petr Nguyen, Patrik Koudelka, Kamil Reidl, Jakub Taraba, Lukáš Lodr, Pavel Šmat, Mikuláš Bešta.

Všem patří poděkování za skvělou reprezentaci naší školy a gratulace k zisku bronzových medailí.