„Svět je nádherná kniha, ale nemá cenu pro toho, kdo neumí číst.“ Carlo Goldoni
zpět

UŽ I BASKETBAL NÁM DOCELA JDE

Výběr chlapců devátých, osmých a sedmých ročníků se zúčastnil okrskového kola v basketbale, které pořádala ZŠ Švabinského v Sokolově.

O účast na tomto turnaji byl poměrně solidní zájem z řad žáků naší školy, a proto jsme připravili pro zájemce mimo vyučovací hodiny dva tréninky, jehož se zúčastnil i bývalý výborný basketbalista Pavel Bělík, aby předal klukům několik užitečných rad.

Z třinácti hráčů byla nominována finálová osmička, ta odjela do Sokolova na turnaj, aby poměřila síly se ZŠ Švabinského, ZŠ Březová a ZŠ Horní Slavkov.

Na úvod turnaje jsme nestačili na domácí ZŠ Švabinského, které jsme podlehli 10:17.

Poté jsme zaznamenali dvě vítězství nad ZŠ Horní Slavkov 20:5 a ZŠ Březová 13:6.

S konečným druhým místem jsme velmi spokojení a děkujeme našim žákům za výbornou reprezentaci naší základní školy.