Slavíme Vánoce

Vánoční tvůrčí atmosféru, provoněnou vůní jehličí, cukroví, vánoček a umocněnou melodiemi vánočních koled, jste mohli zaznamenat poslední den před vánočními prázdninami (22.12) na naší škole. Žáci z 2. stupně a ze 4. A v tento den pracovali v různorodých skupinách na tématech, která si sami zvolili. Samozřejmě největší zájem projevily děti o vánoční dobroty a o výrobu vánočních dekorací a přání.

Nabídka témat byla opravdu pestrá: Připravujeme chuťovky, Koulujeme se, Vyrábíme vánoční svícen, Vánoční zvyky a tradice, Vánoční prostřeno, Pracujeme s Fimo hmotou, Vánoce v cizích zemích, Vánoční koledy, Vánoční stromek, Vánoční přání, Nepečené cukroví, Vánoční dekorace, Pečeme vánočku.

Věříme, že děti si den užily a něco nového se naučily.

Děkujeme všem zaměstnancům školy, kteří se podíleli na organizaci a realizaci našich Vánoc ve škole. Přejeme Vám krásné Vánoce.

Váš preventivní tým