Po roce opět na gymnastice

Okresní kolo ve sportovní gymnastice se konalo na Březové a naši školu velmi úspěšně reprezentovala 3 družstva.

Mladší žákyně (Bianca Böhmová, Šarlotta Matoušková, Adéla Borecká, Natálie Miková a Sofie Kaiglová) obsadily 3. místo a mezi jednotlivkyněmi si bronz odnesla Šarlotta Matoušková.  Stejného výsledku dosáhla v nabité konkurenci i trojice starší žákyň (Natálie Vlčková, Anna Drahokoupilová, Kateřina Radlová) a nejlepší gymnastkou z celého startovního pole se stala Natálie Vlčková.

Družstvo starších žáků prošlo generační obměnou a z úspěšného loňského týmu zbyl Marek Klier. K němu se přidali Václav Hoskovec, Antonín Košař a Luděk Budiský a společně dosáhli na vítězství v kategorii starších žáků a postoupili do krajského kola. Marek Klier si i přes lehkou nespokojenost se svým výkonem vybojoval zlatou medaili.

Velká gratulace a poděkování za vzornou reprezentaci všem zúčastněným.

Mgr. Eva Slavíková a Mgr. Pavel Procházka