Ocenění společnosti SCIO

Vynikajících výsledků dosáhli naši šesťáci a deváťáci v testování společnosti Scio STONOŽKA. Na podzim roku 2013 řešili testy z českého jazyka, matematiky, cizího jazyka (pouze 9. ročník) a obecných studijních předpokladů. V lednu 2014 získalo pět žákyň naší školy od společnosti Scio ocenění:

Denisa Cekovová za nejlepší výsledek v Karlovarském kraji v testování obecných studijních předpokladů pro šesté třídy mezi žáky základních škol.

Tereza Medová za nejlepší výsledek v Karlovarském kraji v testování obecných studijních předpokladů pro šesté třídy mezi žáky základních škol.

Helena Kopečná za nejlepší výsledek v Karlovarském kraji v testování matematiky pro šesté třídy mezi žáky základních škol.

Lenka Lodrová za nejlepší výsledek v Karlovarském kraji v testování českého jazyka pro deváté třídy mezi žáky základních škol.

Tereza Gregorková za nejlepší výsledek v Karlovarském kraji v testování českého jazyka pro deváté třídy mezi žáky základních škol.

Dívkám blahopřejeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Poděkování patří i našim pedagogům, kteří svou systematickou a odbornou prací dokážou žáky velmi dobře připravit.

Mgr. Lenka Hrušková Bursová

Scio - potvrzuje - zde