Žákyně uspěly u mezinárodní zkoušky z anglického jazyka

Dvě žákyně naší školy

Lenka Špinarová a La Ngoc Anh

vykonaly dne 14. března 2015 v centru pro jazyky British council v Plzni mezinárodní zkoušku v anglickém jazyce "English key test - KET".

Jedná se o zkoušku na úrovni A2 (dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky).  Obě dívky při zkoušce uspěly na výbornou a získaly tak mezinárodně uznávaný KET certifikát. Ke zkoušce se dívky připravovaly velmi svědomitě za velké podpory svých rodičů již od září tohoto školního roku nejen v rámci vyučovacích hodin, ale i ve svém volném čase v kurzu, který byl za tímto účelem zřízen při ZŠ Kynšperk nad Ohří. V kurzu bylo 12 žáků, ale jen Lenka a Anička se ke zkoušce přihlásily a dotáhly tak celoroční snažení ke zdárnému konci. Za to jim patří veliké díky a přejeme jim do budoucna mnoho dalších podobných úspěchů a chuti do studia anglického jazyka.

Mgr. Alexandra Juhosová, lektorka kurzu